Martes, 22 marzo 2011

N1II TROFEU JOSELE BALLESTER.

BENJAMINS I ALEVINS GUANYEN 24 MEDALLES.

TROFEU JOSE LUIS BALLESTER A LA MILLOR MARCA MASCULINA EN LA PROBA DE  100 m. PAPALLONA. DAVID LEON ARAN C.N. VINARÓS

Cap plaça lliure a l’autocar  que es va desplaçar el dia de Sant Josep a la Piscina Olímpica Municipal de Castelló, on vam disputar el II Trofeu José Luis Ballester per les categories Benjamina i Alevina.

Competiren  un total de 136 nadad@ors de 5 clubs de la Comunitat Valenciana dels quals 49 pertanyen al Club Natació Vinaròs – Cala Montero que van nadar en 2 sesions de mati i vesprada per categories i sense distinció d’edats.

N2

11 medalles d’or, 8 medalles de plata i 5 de bronze van ser el fruit de la il·lusió i l’esforç dels esportistes del Club Natació Vinaròs – Cala Montero.

100m. papallona masculí aleví: Medalla d’Or de David León i Plata de Xavi Bordes.  Marti Segarra 4th., Angel Lleixà 5é., Roger Macip 8é., Alexandru Lucian 10é.

100m. papallona femení aleví: LLucia Jaime 4tha. i Laia Albiol 5éna.

100m. braça masculí benjamí: Aarón Queralt medalla d’Or, Dani Forner 6é., Agustín Esteller 8é. i Alejandro Vidal 10é.

100m. braça femení benjamí: Paula Jovaní 4tha., Angels Meseguer 5éna. i Joana Brittes 5éna.

100m. esquena masculí aleví: Medalla d’Or de Joan Ferrer i Plata d’Oscar Ruiz, David Milián 5é., Marc Beltrán 7é., Mikel Ocio 8é. i Nacho Serret 10é.

100m. esquena femení aleví: María Compte 6éna.

N3

100m. lliures masculí benjamí: Medalla d’Or d’Hugo Simó i Plata d’Andreu Navarro, David Castañeda 6é., Antoni Non 9é., Xavier Sancho 19é., Luis Nicolas Ospina 20é., Joel Rodiel 22é., Alex Barrachina 23é.

100m. lliures femení benjamí: Alba Hernandez 5éna., Irina Sebastià 10éna., Llum Serret 12éna., Claudia Matamoros 13éna., Paula Granda 14éna., Irene Fabregat 16éna.

400m. lliures masculí aleví: Medalla d’Or de David León i Plata de Xavi Bordes, David Milián 6é., Àngel Lleixà 7é., Marc Beltrán 9é. i Nacho Serret 11é.

400m. lliures femení aleví: Llucia Jaime 4tha.

N5

8×50 lliures mixte aleví:, Medalla d’Or del C.N.Vinaròs – Cala Montero en l’equip format per María Compte, Laia Albiol, Llucia Jaime, Abigail Vivanco, Martí Segarra, Xavi Bordes, Joan Ferrer i David León.

100m. papallona masculí benjamí: Medalla d’Or d’Aarón Queralt i Plata de Daniel Forner, David Castañeda 5é. i Alejandro Vidal 7é.

100m. papallona femení benjamí: Alba Hernandez 2óna. i Claudia Matamoros 6éna.

100m. braça masculí aleví: Medalla d’Or de Martí Segarra, Roger Macip 4th. i Mikel Ocio 7é.

100m. braça femení aleví: Medalla de Bronze de Laia Albiol.

100m. esquena masculí benjamí: Medalla d’Or d’Hugo Simó i Plata d’Andreu Navarro, Antoni Non 8é., Agustín Esteller 15é., Luis Nicolas Ospina 18é. i Joel Rodiel 19é.

100m. esquena femení benjamí: Paula Jovaní 7éna., Irina Sebastià 8éna., Llum Serret 10éna. Paula Granda 14éna., Angels Meseguer 16éna., Joana Brites 17éna. i Irene Fabregat 18éna.

100m. lliures masculí aleví: Medalla d’Or de Joan Ferrer i Bronze de David León, Xavi Bordes 4th., Oscar Ruiz 5é., David Milián 8é., Angel Lleixà 9é., Marc Beltrán 10é., Nacho Serret 12é. i Alexandru Lucian 14é.

100m. lliures femení aleví: Medalla de Bronze de María Compte, Llucia Jaime 9éna. i Abigail Vivanco 15éna.

200m. estils masculí aleví: Medalla d’Or de Joan Ferrer i Plata de Martí Segarra, Oscar Ruiz 4th., Mikel Ocio 6é., Roger Macip 7é. i Alexandru Lucian 7é.

200m. estils femení aleví: Medalla de Bronze de Laia albiol, María Compte 6éna.

8×50 lliures mixte benjamí: Medalla de Plata del C.N.Vinaròs – Cala Montero en l’equip format per Irina Sebastià, Llum Serret, Alba Hernandez, Angels Meseguer, Andreu Navarro, Hugo Simó, Aarón Queralt i Dani Forner.

FELICITATS

N4

Club Natació Vinaròs

Comentar la noticia

SPOT BAR RESTAURANTE LES CAPSADES ARROCES CHOCHINILLO ANGUILAS AL ALL I PEBRE MARISCO PESCADO TORRADA DE CARNE - JN PRODUCCIONES. http://www.jntv.es/wp-admin/post.php?post=17026&action=edit